O nas

CEL

Strona JYJ Polska poświęcona jest koreańskiemu zespołowi JYJ i powstała z myślą o tym, by odnaleźć rozsianych po Polsce fanów tej grupy.

Osoby zaangażowane w prowadzenie bloga wkładają wiele trudu w selekcjonowanie i tłumaczenie postów. Pragniemy w ten sposób przyczynić się do promowania zespołu JYJ w Polsce.

Równocześnie informujemy, że strona JYJ Polska nie należy do nurtu OT5. Mimo ogromnego szacunku dla zespołu DBSK oraz HoMin, prowadzący bloga postanowili, że będzie on poświęcony wyłącznie zespołowi JYJ i bez względu na wydźwięk tłumaczonych materiałów, będzie publikował najważniejsze informacje i opinie dotyczące JYJ i promujące pozytywny wizerunek zespołu.

***

SKŁAD

JYJ Polska tworzą dwie ekipy – bloggowa i subberska, oraz zarządzany niezależnie tumblr JYJ Polska.

Admin:
Furusek
Xhelianthus

Autorzy:
Nuna1982
Kimmeidalanga
Gwonshinae
Malgoska1991
Literatka

Subber:
Ma Kosi
Madlen

Czasówka:
Siruwia

Tumblr:
Kate White

***

KONTAKT

E-MAIL: jyjpolska@gmail.com

FACEBOOK: JYJ Polska

TWITTER: @jyjpolska

TUMBLR: JYJ Polska tumblr

YOUTUBE: kanał JYJ Polska

FORUM: jyjpoland.pl

***

nowe logo jyj polska

15 comments on “O nas

  1. woooo! poważne przedsięwzięcie! Dobra robota! Zawsze jestem szczególnie pełna podziwu dla subberów. Ja nie mam cierpliwości na tłumaczenia linijka po linijce ;)
    Pozdrawiam! :D

  2. Nuna, Kimmeidalanga, Ma Kosi :)

    Ogromne podziękowania dla Was dziewczyny, bo ostatnio to Wy wzięłyście na siebie ciężar prowadzenia tego bloga i informowania nas na bieżąco o aktywności naszych chłopców :) Co nie jest łatwe przy takim natłoku informacji.

    Dzięki :* i Fighting! ^^

  3. No to mamy apdejta! Witamy w Naszej ekipie Gwon! <3 A do autorów dołączyły także nasze subberki – Ma Kosi i Madlen. Dzięki wielkie dla całej naszej drużyny, która strasznie ciężko pracuje nad utrzymaniem bloga up-to-date ^^ Dzięki dziewczyny, że jesteście! :)

  4. Witajcie :) Jaka Ja szczęśliwa że jest ta stronka :) Dzięki której mogę się dowiedzieć dużo o chłopakach ..ups facetach :D z JYJ których podziwiam za muzykę, aktorstwo i nie tylko :P Gdyż ta 3 zakorzeiłą się już mocno w mym serduszku. Dziękuję :) Fighting :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s