[Tłum] Magazyn ‚The JYJ’ vol. 4 – Yoochun- fragmenty


Yoochun szukam dobrego jedzenia na Jeju

 photo img20150204_135041.jpgPodczas dni spędzonych na wyspie Jeju, Park Yuchun, który śpiewał ekipie piosenkę o kupowaniu Saw Edged Perch [T/N: rodzaj ryby], w końcu znalazł restaurację serwującą sashimi z widokiem na morze i kupił kolację (dla ekipy). Sprawdzał i weryfikował On historię i tradycję pozostałych restauracji w których jadali i z entuzjazmem śpiewał dla nich. W trakcie jedzenia duszonej Cutlassfish, obrał on rybę dla ekipy a w sklepie sprzedającym czarną wieprzowinę, osobiście pokroił mięso i dał każdemu dodatkowy kawałek, pokazując swoją opiekuńczą stronę. Tak oto ‘Park Yuchun omma’ czuła się spełniona, przez obserwowanie jedzącej ekipy podczas dni na wyspie Jeju i poszukiwaniu pysznego jedzenia.

Foto: 175.223.*.* via DC PYC Gall
Tłumaczenie pośrednie: yochwennie @ CHUNcited
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Yoochun nad morzem

 photo 2015-02-04-17-47-13_deco.jpg
 photo B8_FtMpIYAA1bgL.jpgPrzed wybraniem się nad morze, na trawiastej polanie, siedząc w kawiarni i pijąc herbatę, zaczął opowiadać o ‚znaczeniu życie’.’ Park Yuchun kocha morze (kocha morze bo symbolizuje wolność). Jednak, po spotkaniu ‘Dongshika’ [postać YC w ‚Sea Fog’], kiedy tylko spojrzy w kierunku morza przypomina mu się film <Haemoo><Sea Fog>. Dla Park Yuchuna, <Haemoo> było radosnym ale i smutnym wspomnieniem. “Było bardzo zimno, zimno i trudno…Ah, tyle czasu minęło.” Mruczał coś pod nosem, co wydawało się być zrozumiałe tylko dla niego samego. Park Yuchun kochał toksyczne morza [T/N: morze niosące ze sobą mieszane odczucia, radość i smutek]. Lubił wędkować i spoglądać w nadmorskie niebo. Stojąc na nadbrzeżu w promieniach wschodzącego słońca przy latarni morskiej, myślał o Dongshiku czy był szczęśliwy patrząc w morze? On i cała ekipa, wstrzymywała oddech i myślami wędrowali w odległe miejsca, tylko odgłos klikającej migawki [od aparatu] przerywała ciszę. Wydawało się, że z jego oczu popłynęły łzy, nie mieli odwagi podejść do niego. Jak zawsze, Park Yuchun pokazał im swoje prawdziwe oblicze i swój urok.

Foto: 용두용미 via DC PYC Gall + MenaMamoru
Tłumaczenie pośrednie: @yochwennie via CHUNcited
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Zgranie Yoochuna z fotografem

 photo B8-i7waIIAA_5Kf.jpgPodczas gdy fotograf zamiast pozowania do kamery chciał przedstawić naturalne ujęcia, Park Yuchun miał zaprezentować to dowolnie i jak najbardziej naturalnie do kamery, w tej sytuacji nie zajmowało mu to więcej niż 1o minut czasu na każdym z plenerów. Dodatkowo, podczas ostatnich zdjęć, podając sobie ręce, obaj powiedzieli, “Całkiem nieźle się rozumieliśmy”, wywołując u pozostałych małą. Opowieść o młodym mężczyźnie, który wybrał się w podróż na wyspę Jeju, bez żadnego konkretnego celu; ta spontaniczność, którą można było dostrzec w jego oczach i ekspresja, były przyczyną tak dobrej synergii między tą dwójką [T/N:relacja między Yoochunem a fotografem].

Foto: @Cho1064
Tłumaczenie pośrednie: @yochwennie via CHUNcited
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s