[Tłum] 221214 C-JeS zakłada firmę produkującą musicale ‚C-JeS Culture’


Ciekawe czy przy tym projekcie pojawi się również Kim Junsu …… może to ten projekt Junsu wybierze na swój ostatni przed służbą wojskową???? Bo jak na razie nic niesłychać o dacie rozpoczęcia służby :P

C-JeS Entertainment zakłada firmę ‚córkę’ (C-JeS Culture), która będzie zajmować się produkcją musicali.

Od 2010, C-JeS Entertainment udało się zorganizować światową trasę JYJ, zwiększyć swoją konkurencyjność na wielu polach, takich jak organizacja azjatyckich tras, fanmeetingów, koncertów brandingowych i innych. Firma brała również udział przy produkcji musicalów z udziałem Kim Junsu, takich jak Mozart, Tears of Heaven, December, Dracula i innych, okazując swoje zainteresowanie musicalowym biznesem.

Na swój pierwszy projekt C-JeS Culture wybrało bardzo oczekiwany przez publiczność musical Death Note (produkcja: Baek Chang Joo, reżyseria Tamiya Kuriyama).

 photo 83636002.jpgMusical Death Note będzie miał swoją premierę w kwietniu 2015 roku w teatrze Tokyo Nissei i będzie wystawiany w maju w teatrze Umeda w Osace. W Korei będzie produkowany na licencji, po raz pierwszy na świecie, w czerwcu 2015 roku w Seongnam Art Center Opera Theatre.

W międzyczasie, od 22 grudnia do 5 stycznia za pośrednictwem strony internetowej C-JeS Culture (www.cjesculture.com), będą przyjmowane zgłoszenia do przesłuchać obsady Death Note.

Źródło: Mwave
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s