[Tłum] 061014 JYJ przyciągnęli 50 000 widzów na uliczny koncert podczas ‘Gangnam Hallyu Festival’


Podobno scena mieściła się całkiem niedaleko budynku SM :P

JYJ rozgrzali jesienny wieczór gromadząc 50 tysięczną widownię na ulicach Yeongdong.

C-JeS Entertainment, agencja JYJ, poinformowała 6 października, “JYJ wykonali solowy koncert podczas ‘Gangnam Hallyu Festival’, na scenie zlokalizowanej przed KEPCO (Korean Electric Power Corporation) na ulicy Yeongdong. Po tym jak w sierpniu 2014 wypełnili oni stadion Seoul Olympic Stadium 30 000 fanów w trakcie trasy ‚2014 Asia Tour in Seoul’, JYJ oraz ich fani z całego wiata byli teraz przyczyną korków w okolicach Yeongdong. JYJ udowodnili swoją popularność gromadząc 50 000 fanów i otrzymali od nich świetny odzew w trakcie ponad 2 godzinnego koncertu, w trakcie którego wykonali 20 piosenek..”

JYJ zaprezentowali piosenki bardzo różne stylowo, ballady, dance, rock, R&B czy wykonania akustyczne. Utworów słuchali nie tylko fani ale również mieszkańcy, którzy przyszli posłuchać pełnego koncertu.

Kim Jae Joong i Park Yoo Chun wykonali specjalny utwór z repertuaru Lee Juck’a ‚Running in the Sky’ oraz Mate ‚Leaning on You’. Kiedy Kim Junsu prezentował swoją solowa piosenkę TarantallegraBe my Girl, widownia reagowała bardzo żywiołowo..

Podczas remiksowej wersji piosenki Be my Girl, 50,000 tł€m skandował i wykonywał ‚fale’ a oglądający to mieszkańcy w wieku 40, 50 lat przyłączała się  i bawiła podczas koncertu.

JYJ powiedzieli, “Panuje świetna pogoda na wieczorny, jesienny koncert. Cieszymy się, że przybyło więcej osób niż zakładaliśmy, pomimo, tego że to nasz pierwszy od 6 lat koncert na ulicach miasta.”

JYJ tego wieczoru wykonali 19 piosenek w tym Be the One i Babo Boy na otwarcie a następnie In Heaven, czy ballady Let Me See i So So.

Koncert zakończono wykonując Back Seat, a JYJ powiedzieli, “Dziękujemy wszystkim za przyjście a ponieważ robi się coraz chłodniej uważajcie, żeby się nie przeziębić. Spędzony tutaj czas był bardzo radosny. Do zobaczenia.”

Fani prosili o bis i zespół ponownie pojawił się na scenie wykonując Empty jako finałową piosenkę, przy której fani wspólnie śpiewali angielski refren. […]

Gdy już zakończył się koncert, Lee Jung Hee (44/kobieta) powiedziała, “Muzyka JYJ, którą cieszyłam się na ulicy Yeongdong była najlepsza. Był to perfekcyjny koncert, niczego nie brakowało; ich energetyczne występy jak i ballady a także interakcja z publicznością.”

Vicky (25/kobieta), która przybyła z Indonezji, powiedziała, “Nie mogłam wziąć udziału w ich azjatyckiej trasie. Przyjechałam do Korei, żeby zobaczyć ich koncert. Czekałam od samego rana ale zebrałam teraz tle szczęśliwych wspomnień i bardzo kocham JYJ.”

[…]

Źródło: Mwave
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s