[Video] 230814 Mylne tłumaczenie słów Jaejoonga po wykonaniu przez Junsu piosenki ‚Hug’


Po tym jak Junsu zaśpiewał i zatańczył do piosenki ‘Hug’, fani zaczęli skandować ‚ TVXQ’ dlatego Jaejoong chciał na to odpowiedzieć i przejść do dalszej części koncertu. Nie wspomniał, że tęskni za resztą członków i nie powiedział nic o połączeniu jak to niektórzy błędnie tłumaczyli. Fragment od 2:30.

“Tak jak Wy, my również mamy TVXQ w pamięci. Jeżeli kiedyś, w przyszłości, uda nam się wyjaśnić wszystko (pomiędzy członkami)… Byłoby miło, wspólnie powspominać… Debiutowaliśmy 10 lat temu… Możemy mówić o tym skoro minęło już dużo czasu… a teraz przejdźmy do kolejnej piosenki…”

***

Według @Ohmyjunsu: Chiński tłumacz przekręcił słowa Jaejoonga podczas wypowiedzi.
***

[Tłumaczenie OT5]

Jaejoong: “Jak wszyscy tęsknię za TVXQ, my też za nimi tęsknimy. Mam nadzieję, że w 5 będziemy mogli kiedyś stanąć na scenie.”

Jaejoong: “Dla nas śpiewanie Hug pokazuje jak wszyscy tęsknimy za TVXQ… Jeżeli będziemy mieć okazję, chcielibyśmy być znowu razem i zacząć jeszcze raz.. Mamy nadzieję, że dla wszystkich będziemy mogli wystąpić w 5… Nasze serca nie zmieniły się, są takie jak na samym początku”

Można zauważyć bardzo dużą rozbieżność w tych dwóch tłumaczeniach. Ciężko to zaliczyć do błędnej interpretacji. Przykre, że fani, którzy deklarują miłość do choćby jednego członka zespołu wciskają w usta JJ słowa, których nie powiedział T_T

Video: Summer via karitaraa
Tłumaczenie pośrednie: @crystalmoon64
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s