[Tłum] 210814 Kim Junsu i jego ‚Hotel Toscana’ na Jeju


Oj, obawiam się, że większości fanów nie będzie stać na to, aby odwiedzić ten hotel ……

 photo 2014082102001038700228232.jpgKim Junsu z JYJ wyjawił swoje przemyślenia przy okazji zbliżającego się otwarcia jego hotelu na wyspie Jeju.

W dniu 21 sierpnia, Kim Junsu, za pośrednictwem swojej agencji, CJES Entertainment poinformował, “Za pośrednictwem moich zagranicznych projektów, które rozpocząłem będąc jeszcze nastolatkiem, miałem okazję doświadczyć przeróżnych scenerii i piękna natury. Po mojej pierwszej wizycie na wyspie Jeju, nie mogłem zapomnieć o wrażeniu jakie zostawiło we mnie to miejsce. Marzyłem o budowie idealnego miejsca na Jaju.” Kontynuował, “Emocje jakie towarzyszyły mi przy okazji wizyt na Jeju, miały wpływ na architekturę i wygląd wnętrza hotelu; Chciałem, żeby odwiedzające go goście doświadczyli wyjątkowych wspomnień. Ujawnia się to często podczas moich wyjazdów zagranicznych, ale kocham palmy i oceany, dlatego szczególnie zwracałem uwagę na palny i krajobraz jak i widok na ocean i zewnętrzne baseny.”

Dodatkowo, Kim Junsu planuje przekazać zyski z prowadzenia hotelu na wpieranie osób potrzebujących, np. pomoc w opłacie rachunków za ogrzewanie. Oświadczył On, “Czuję jakbym zrealizował marzenie i jetem zadowolony z osiągnięcia ‚egzotycznego’ klimatu w wykończonym hotelu Toscana. Myślę o tym jako o nowym wyzwaniu. Chcę wyrazić moje podziękowanie wszystkim 50 osobom z obsługi, pracującym pod opieką menadżerów.”

Hotel Kim Junsu, Toscana Hotel (CEO Kim Junsu), znajduje się w Gangjung-dong, Seogwipo na wyspie Jeju i zbliża  się data jego oficjalnego otwarcia. Otwarcie planowane jest na 25 sierpnia a od 1 września rozpocznie regularną obsługę klientów. Hotel Toscana ma powierzchnię 21 026 m2 i posiada 5 pięter(B1 do 4 piętra) znajdują się w nim 61 pokoje oraz 4 luksusowe ville.

+Foto+

 photo 1408613498_750835.jpg

 photo 1408613317_750829.jpg

 photo 21750820.jpgOjciec Kim Jun Su, Kim Jin Seok, powiedział, “Planowaliśmy otwarcie w kwietniu ale nastąpiło opóźnienie.”

Budowa hotelu pochłonęła 28.5 billion KRW(~91 mln zł), co jest prawie dwukrotnie wyższym budżetem od pierwotnie zakładanego (15 billion KRW).

Kim Junsu pojawiał się na budowie w każdej wolnej chwili i wybrał nazwę dla hotelu, ‘Toscana.’ Ojciec Kim Junsu powiedział, “Przy okazji wybierania nazwy Junsu pomyślał o Toskanii we Włoszech i zarejestrował taką właśnie nazwę.”

Cały resort składa się z 7 różnych budynków: budynku głównego, 4 villi z basenami, budynku spa i budynku seminaryjnego/konferencyjnego.

Junsu przyłożył szczególną uwagę do luksusowych apartamentów ‘Villa Toscana’. Ville posiadają osobne baseny, taras, baseny z hydromasażem i miejsce parkingowe. Dbanie o prywatność gości będzie tu największym priorytetem. Wyglądają one prawie jak ville na Bali czy innych luksusowych miejscach wypoczynku.

Źródło: Sports Daily via Naver+ Star N News EN+ Styler via TV Daily
Tłumaczenie pośrednie: @ohmyjunsu via Intoxiacation
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s