[Tłum] 200814 JYJ zaśpiewają oficjalną piosenkę podczas otwarcia ‚2014 Incheon Asian Games’


Ogromna niesprawiedliwość …. najpierw obiecuje im się prawdziwy występ, prosi o reklamę wydarzenia a potem najlepiej udać, że nikt nie wie czego oni się domagają, a z C-JeS zrobić firmę z przerostem ambicji. Ale gdyby nie  oficjalne oświadczenie pewnie nikt by się nie dowiedział, jak komitet organizacyjny potraktował chłopaków. Podczas konferencji, na którą nawet nie zaproszono JYJ, potwierdzano występ JYJ i mówiono o musicalowym występie Junsu na ceremonii o którym nie wiedział nawet sam Junsu [link] a to była tylko zasłona dymna dla prasy.

Oby wszytko odbyło się jak trzeba i JYJ rzeczywiście pojawili się na scenie chociaż z tą jedną oficjalną piosenką igrzysk ….

Po długich  rozmowach i konfliktach, JYJ pojawią się na ‚2014 Incheon Asian Games’.

Według oświadczenia C-JeS Entertainment z dnia 20 sierpnia, JYJ pojawią się na ceremonii otwarcia ‚2014 Incheon Asian Games’, która odbędzie się 19 września na głównym stadionie Incheon, gdzie członkowie zespołu zaśpiewają oficjalną piosenkę Asian Games, Only One.

“Kiedy JYJ byli mianowani honorowymi ambasadorami, obiecani nam, że JYJ wystąpią na obu ceremoniach, otwarcia i zamknięcia ale po zakończeniu dyskusji, zaśpiewamy tylko jedną piosenkę na finale ceremonii otwarcia.

JYJ wypełniło wszystkie zadania powierzone im jako honorowym ambasadorom, nagranie piosenki, i udział w oficjalnym MV i reklamach jak i promocji wydarzenia. Jednak w lipcu komitet Incheon Asian Games ogłosił listę wykonawców, który pojawią się na ceremonii otwarcia i zamknięcia i JYJ się na niej nie znaleźli. Zmusiło to C-JeS do wystosowania oficjalnego oświadczenia, w którym domagano się od komitetu sprawiedliwego traktowania.

Źródło: Mwave
Za pośrednictwem: JYJ3

Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

One comment on “[Tłum] 200814 JYJ zaśpiewają oficjalną piosenkę podczas otwarcia ‚2014 Incheon Asian Games’

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s