[Tłum] 080814 Komentarze Jaejoonga i Yoochuna odnośnie zagrania wszystkich członków JYJ w tej samej produkcji


Jaejoong ujawnił, że na liście rzeczy, które chciałby zrobić przed śmiercią, jest pozycja, aby wszyscy trzej członkowie JYJ zagrali w tej samej produkcji.

Podczas niedawnego wywiadu dla Chosun News Jaejoong chwalił pracę zespołową grupy przytaczając pracę nad albumem „Just Us”.  „Jest to album, który ma siłę wszystkich trzech członków. Zamiast czegoś odjazdowego, staraliśmy się pokazać raczej naturalny wizerunek. Na płycie znajduje się wiele gatunków muzycznych, które chcieliśmy zrobić. Podczas pracy nad albumem, wspólne nagrania zajęły nam nawet nie 1o% czasu, dlatego zastanawiałem się, czy będziemy w stanie dobrze się harmonizować. Myślę, że to właśnie oznacza dobrą pracę zespołową.”

Pytany o możliwość udziału członków JYJ w tej samej produkcji powiedział: „Zdecydowanie chciałbym, żebyśmy prędzej czy później, wszyscy trzej zagrali w tej samej produkcji. Gdyby tak się stało  jej tytuł brzmiałby Triangle 2[śmiech]”  zażartował na temat sequelu dramy „Triangle” w którym JYJ zagraliby braci, podobnie jak wcześniej Jaejoong, Siwan z ZE i Lee Bum Soo .

Również Yoochun, w wywiadzie dla  MBN Star 8 sierpnia, skomentował pomysł wspólnego grania: Gdybym miał zagrać w produkcji z Jaejoongiem, chciałbym być aktorem drugoplanowym  Jaejoong może być głównym bohaterem, a ja chcę być jego wsparciem. Zamiast ze sobą konkurować, myślę, że byłoby fajnie zagrać rolę, która pomogłaby Jaejoongowi.

Na pytanie, w jakim gatunku chciałby zagrać, gdyby robili film wspólnie, Yoochun zażartował: „Erotycznym?”. Po czym wyjaśnił, śmiejąc się: „Chciałbym pokazać światu całe nagie ciało Jaejoonga.” Yoochun wspomniał także, że w swoim następnym projekcie chciałby zagrać czarny charakter.

Źródło: MBN Star + Sports Chosun
Dzięki: Allkpop
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s