[Tłum] 030814 Szczegóły dotyczące wstąpienia JYJ do wojska nadal niepotwierdzone


Podczas konferencji prasowej oraz występu, który odbył się 3 sierpnia w COEX Exhibition Hall w Gangnam, Seulu przedstawiciele prasy mieli okazję zapytać JYJ o jedną z najgorętszych kwestii, a mianowicie, o szczegóły ich nadchodzącego wstąpienia do wojska.

 Członkowie JYJ: Kim Jaejoong, Park Yoochun i Kim Junsu, którzy mają prawie 30 lat i oczekuje się, że wkrótce spełnią swój obowiązek wojskowy, ujawnili na konferencji prasowej, że ich 2 albumJust USbędzie ostatnim albumem przed pójsciem do wojska.
Zanim jednak członkowie JYJ byli w stanie odpowiedzieć na pytanie dotyczące wstąpienia do wojska, przedstawiciel ich agencji szczegółowo odpowiedział w imieniu grupy: Nadal nie otrzymaliśmy dokładnej daty zaciągu z „Wojskowej Administracji Rezerwami”, dlatego podaliśmy mediom informacje, że JYJ mają to „w planach”. „Wojskowa Administracja Rezerwami” zwróciła się do nas z prośbą, byśmy powstrzymali się od wypowiadania w tej sprawie.”
„Nadal nie jest potwierdzona konkretna data wstąpienia do wojska.” – podkreślił przedstawiciel, a następnie poprosił dziennikarzy o zrozumienie, że nie może podać tej daty.
Credit: Soompi
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie i edycja: JYJ Polska
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s