[Tłum] 300714 Yoochun o służbie wojskowej


Jak byłoby lepiej? Czy wolelibyście, żeby cała trójka poszła razem i szybko wróciła z wspólnym projektem, czy robili to stopniowo wykonując w międzyczasie jakieś solowe projekty?

 photo yoochun-800x450.jpgPark Yoochun z JYJ, który niedługo zadebiutuje na ekranach kinowych w filmie ‚Sea Fog’ podczas wywiadu z Star News, który odbył się 30 lipca,  opowiadał o swoim pierwszym filmie oraz o zbliżającej się służbie wojskowej.

Nowy film, “Sea Fog,” przyciąga uwagę widowni z powodu udziału Yoochuna, dla którego będzie to ostatni projekt przed rozpoczęciem odbywania służby wojskowej. Członek JYJ powiedział, “Gdybym mógł, chciałbym wziać udział w jeszcze jednym projekcie przed rozpoczęciem służby, ale niestety nie jest to coś co mogę zrobić, ponieważ po prostu tak chcę- konieczne jest odpowiednie zgranie czasowe.”

Na chwilę obecną, spodziewane jest, że Yoochun rozpocznie służbę jeszcze w tym roku. Jednak z ostrożnością, wyjawił pragnienie, by stało się to dopiero w przyszłym roku, jeżeli będzie to możliwe.

Kontynuował, “Byłoby wspaniale, gdybym mógł wziąć udział w jeszcze jednym projekcie. Ale z drugiej strony dobrym krokiem byłoby wkrótce rozpocząć służbę a następnie zacząć grę po powrocie. Mam nadzieję, że gdy wrócę powiększy się zakres ról w których będę mógł zagrać.”

Yoochun wypowiedział się również o służbie innych członków JYJ, Jaejoonga i Junsu: “Początkowo myśleliśmy o wspólnym rozpoczęciu służby, ale potem zdecydowaliśmy, że nie tego chcemy. Wydawało się to być dobrym pomysłem, jednak po przemyśleniach zdecydowaliśmy, że lepiej będzie wykonywać solowe projekty w trakcie służby pozostałych członków.” […]

Źródło: Soompi
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s