[Tłum] 290714 JYJ zdobywa szczyty list przebojów z nowym albumem ‚Just Us’


 photo 320.jpg

29 lipca w niecałą godzinę po wydaniu drugiego, studyjnego albumu,  JYJ zdobyli status ‚all-kill’  na listach przebojów.

Na listach Melon, MNet, Genie, Olleh, Naver i Cyworld, o 1 am w czasie rzeczywistym, JYJ zdobyli pierwsze miejsca ze swoją tytułową piosenką “Back Seat”. Dodatkowo, piosenki  “Letting Go”, “Age 7”, “Dad, You There?” i inne również pojawiły się na listach!

Po wydaniu albumu “In Heaven” w 2011 roku, powrócili po długich 3 latach. Ich nowy album zawiera piosenki bardzo różne gatunkowo, które  na pewno fani chcieliby  usłyszeć: piosenki acappella, podkreślające wokale i harmonie głosów JYJ, emocjonalne i wzruszające ballady, taneczne i rytmiczne piosenki i wiele innych.

JYJ bardzo poważnie działali przy współtworzeniu albumu, przygotowując zarówno muzykę jak i teksty. Tekst do piosenki “Letting Go”, piosenki o rozdzielonej miłości i żalu napisał Junsu a partie rapowe Yoochun.

Poza ‚Letting Go’, Yuchun napisał i skomponował w całości 3 piosenki między innymi “Thirty”, o osiąganiu wieku 30 lat,  “Dad, You There,” która jest wiadomością do ojca Yuchuna, który zmarł 2 lata temu.

Jaejoong współpracował przy pisaniu i komponowaniu 4 piosenek “Let Me See”, “BaBoBoy”, “Dear J” i “Creation”.

Sporo piosenek zostało nagranych w Ameryce, na przykład “Valentine” przy której współpracował amerykański artysta Chris Brown.

JYJ spotka się z fanami pomiędzy 31 lipca a 3 sierpnia podczas “2014 JYJ Membership Week,” a ostatniego dnia odbędzie się również showcase.

Źródło: StarNews
Dzięki: Koreaboo
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s