180714 Rozmowa z CEO “Bum’s Story”


Info: Poniższy tekst to tylko podsumowanie całego wywiadu z Kim Yeong Beomem.

Ekskluzywny wywiad z CEO koreańskiej restauracji fusion “Bum’s Story” należącej do Jaejoonga i Yoochuna! Po raz pierwszy ujawnia historię powstania nazwy restauracji!

18.07.2014

 photo apgujeong.gifJapońsko-Koreańska restauracja Fusion “Bum’s Akasaka” zostałą otwarta17 grudnia zeszłego roku w Akasaka, w Tokyo.
To pierwsza restauracja otwarta w Japonii, należąca do “Bum’s Story” i grupy Botechu.
Na początku lipca, po 7 miesiącach działania, Jaejoong, Yoochun i Kim Yeong Beom, razem przybyli do Japonii.

Pomimo napiętego ich grafiku, wywiad z CEO,Kim Yeong Beomem, przeprowadzono w Bum’s Akasaka.

Tym co skłoniło ich do otwarcia japońsko- koreańskiej restauracji fusion w Korei to stworzenie miejsca, w którym CEO Kim Yeong Beom i Kim Jaejoong mogliby prywatnie, w spokoju spotkać się na drinku. Yoochun powiedział, że przyłączy się do nich, dlatego ich trójka zdecydowała się na otwarcie restauracji.

Kim Yeong Beom początkowo pracował w show biznesie, przez co miał wielu znajomych i przez to stał się kolegą Jaejoonga i Yoochuna. Z Junsu nie spotykał się prywatnie zbyt często, bo ten nie lubi pić alkoholu. Yoochun i Kim Yeong Beom od zawsze rozmawiali o rozpoczęciu wspólnego biznesu, dlatego powiedział, że się do nich przyłączy.

Koncepcją dla “Bum’s Story” w Korei było, stworzenie zwyczajnego, przyjaznego miejsca z dobrym jedzeniem i napojami (alkoholem); Przychodzą tu fani JYJ, przypadkowi ludzie, jak i inni celebryci.

Kim Yeong Beom wyjawił co kryje się za nazwą “Bum’s Story”.
Jaejoong i Yoochu, oboje urodzili się w roku tygrysa (Bumtti) a jego nazwisko to Yeong Beom, dlatego wszyscy nazywają ich braćmi Bum. Historia ich trojga stoi, to kryje się za nazwą restauracji “Bum’s Story.” Według Yeong Beoma, dotąd powiedział to tylko kilku osobom.

[…]

Wspomniał również, że Jaejoong raz na jakiś czas odwiedza restaurację i Yoochun pojawia się czasami, ale nie tak często jak JJ. Całym zarządzaniem zajmuje się Kim Yeong Beom, więc JJ i YC odwiedzają ją jak klienci. Jaejoong wpadł ostatnio przed rozpoczęciem nagrania dramy. Gdy ich trójka spotyka się na spotkaniu biznesowym robią to w trakcie dnia, gdzieś na mieście.

Jaejoong i Kim HyunJoong są bliskimi przyjaciółmi, więc restauracja pojawiła się w jednym z programów TV. Inni celebryci przychodzą prywatnie do restauracji, więc chciano, by to miejsce było bardziej przyjazne.

 photo BumsStoryMenu.pngSpecjalnością restauracji są pikantne, smażone owoce morza, ponieważ Jaejoong kocha ostre potrawy. Oraz  Kimchi Jjigae, sałatki, Carpaccio z łososia.

Yeong Beom odwiedza japońską restaurację regularnie aby zarządzać restauracją i osobiście zbierać oceny klientów.

Źródło: Korepo(KOREAREPORT INC)
Tłumaczenie pośrednie: @Angel33Wing
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s