[Tłum] 170714 JYJ wydadzą 29 lipca nowy album ‚JUST US’


29 lipca to bardzo nieodległy termin …. za kilka dni zapewne ruszy przedsprzedaż :P

 photo 10448626_628397993922235_4565853708087275423_o.jpg

JYJ wydadzą swój nowy, pełny, studyjny album, ‚JUST US’ już 29 lipca.

CJES Entertainment poinformowało, “JYJ wyda swój drugi pełny album 29 lipca i rozpocznie promocję od showcase’u a następnie ruszy w Azjatycką Trasę Koncertową. JYJ osobiście współpracowali z kompozytorami aby stworzyć teksty piosenek. Album będzie zawierał również anglojęzyczne piosenki, wyprodukowane przez amerykańskie studio. W sumie na albumie znajdzie się 13 piosenek.”

Opublikowano zdjęcia zapowiadające album i zdjęcia z planu za pośrednictwem konta JYJ na facebooku, CJES oświadczył “Aby uczcić potwierdzenie wydania albumu JYJ, na początek podzieliliśmy się z fanami kilkoma zdjęciami.” Opublikowane zdjęcia przedstawiają zbliżone ujęcia każdego z członków oraz kilka zdjęć koncepcyjnych w stylu retro, przedstawiających kwiaty i plan zdjęciowy z sesji do okładki albumu. Wywołało to bardzo pozytywny odzew krajowych i zagranicznych fanów.

Każdy z członków pracował nad solowymi projektami, takimi jak dramy, filmy, musicale ale minęły już 3 lata od ostatniego wspólnego muzycznego projektu JYJ. Mogło by wydawać się to obciążeniem a było wręcz odwrotnie, JYJ byli szczęśliwi mogąc wspólnie pracować”.

JYJ ujawnili swoje przemyślenia odnośnie albumu, “Tytuł albumu to ‘JUST US’, ponieważ nie czujemy presji wyglądania przystojnie i cool. Po prostu chcemy pokazać naszą prawdziwą/naturalną stronę. To prawda, że będzie to muzyka, którą tylko JYJ potrafią stworzyć. Byliśmy szczęśliwi tworząc tą muzykę i chcemy dzielić się nią z publicznością.”

Showcase JYJ o którym mowa w artykule, odbędzie się podczas fanmeetingu z okazji ‚JYJ Membership Week’, który odbędzie się 3 sierpnia w COEX D Hall.

Źródło: OSEN
Tłumaczenie pośrednie: @ohmyjunsu via Intoxiacation
Za pośrednictwem: JYJ3
Tłumaczenie polskie: JYJ Polska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s