[Tłum] 030714 The Korea Herald: Międzynarodowi fani JYJ domagają się ich występu na ceremonii 2014 IAG


Jeżeli chcecie też skomentować co nieco na profilu IAG na FB, nic prostszego, pod każdym z postów jaki wstawia IAG pojawiają się setki komentarzy i zdjęć odnośnie JYJ ….. [link do strony IAG]

Fani grupy JYJ wyrażają swoje rozczarowanie i złość z powodu braku pewności, czy grupa wystąpi podczas ceremonii otwarcia Incheon Asian Games.

Trio od lutego 2013 roku funkcjonowało jako oficjalni ambasadorzy ale zostali wykluczeni z listy występujących artystów podczas ceremonii otwarcia i zamknięcia.

W miniony poniedziałek, podczas konferencji prasowej, opublikowano listę gwiazd, na której znaleźli się Psy, CNBLUE i EXO, zespół należący do wcześniejszej agencji JYJ (SM Ent.)

Tego samego dnia agencja tłumaczyła brak obecności JYJ na liście osób występujących i wyraziła swoje rozczarowanie z powodu niesprawiedliwej decyzji podjętej prze komitet organizacyjny. Pomimo niezadowolenia JYJ, komitet kontynuuje przygotowania do rozpoczęcia Incheon Asian Games i przygotowało dzisiaj (03.07) ceremonię mianowania na kolejnego ambasadora imprezy, aktora Hyun Bina.

Zdjęcia z dzisiejszego wydarzenia, zostały opublikowano za pośrednictwem kanałów SNS Incheon Asian Games.

(Oficjalna strona FB Incheon Asian Games)

Pod opublikowanymi zdjęciami, w komentarzach, fani JYJ publikują ich zdjęcia i wyrażają swoje niezadowolenie i domagając się występu grupy podczas ceremonii.

W komentarzach może przeczytać “We want JYJ” i “Respect JYJ.” Powielane wpisy zawierają również zdjęcia JYJ i plakaty zrobione przez fanów.

Według lokalnych dziennikarzy, komitet organizacyjny nie jest pewny występu JYJ i podaje, że dokładne informacje zostaną szczegóły występów podczas ceremonii zostaną podane za 2-3 tygodnie.

Źródło: The Korea Herald (Kim Min-jin, Intern reporter (minjin103@heraldcorp.com))
Tłumaczenie polskie:JYJ Polska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s