[Tłum] 310513 Czy członek zespołu JYJ – Kim Junsu, miał spięcie z innym graczem ‘ArcheAge’?


Kontynuacja artykułu niebawem, być może rzuci on inny pogląd na sprawę. Owszem, Junsu należy do wygadanych osób, co niekoniecznie jest wadą. Jednakże nie należy do grupy idoli, którzy na każdym kroku chwalą się tym, co posiadają. O jego autach wiedzieliśmy przecież albo ze wzmianek w TV (niewychodzących bezpośrednio od niego), albo ze zdjęć fanów, którym udało się dostrzec go gdzieś w mieście, więc udział JS w owym incydencie jest wątpliwy. Oczywiście, ostatecznie jako miłośniczka zarówno Xia, jak i całego zespołu JYJ, wstrzymuję się od osądów.

JYJ, Junsu ArcheAge

Fani są podekscytowani tym, że być może udało im się znaleźć konto członka JYJ – Kim Junsu, w grze online.

Użytkownik ‘Moohwal’ znany jest w społeczności ‘MMORPG’, w szczególności ‘ArcheAge, ponieważ jego konto znajduje się w posiadaniu wszystkich niezwykle rzadkich i elitarnych przedmiotów. Produkty można nabyć za realne pieniądze, jednakże są to naprawdę duże sumy, a nawet najlepszych pozycji nie można kupić za pieniądze, i trzeba na nie „zarobić” [zarobić, zapracować]. Oczywiście, dysponując tylko tą informacją, nikt nie może definitywnie stwierdzić, kim tak naprawdę jest „Moohwal” – ale fani JYJ przypuszczają, że słynnym graczem jest właśnie Junsu. Dlaczego? Cóż, wszystko zaczęło się od kłótni, w którą uwikłał się z innym graczem.

Użytkownik ‘Moohwal’ powiedział, że zarabia dużo pieniędzy, a także, że jest właścicielem Lamborghini Aventador o wartości ponad 700.000 dolarów. Stwierdził też, że był właścicielem Audi R8, Diamentowego Bentley Flying Spur, Rolls Royce Ghost i innych drogich samochodów. Użytkownik ten nawet oświadczył, że posiadał duży jacht, zacumowany w Busan. Jednak, oczywiście, trudno uwierzyć w to, co gracz oznajmia online, więc nikt tak naprawdę nie uwierzył w to, co mówił.

Więc „Moohwal” zdecydował, że przedstawi dowody w postaci zdjęć, i opublikował przesłane materiały pod tytułem „Miracle (inny użytkownik gry), spójrz” i „Dzieciaki, dlaczego nie potraficie mi uwierzyć?”. Fotografie przedstawiały wnętrze Bentley, jak również niebieskie Lamborghini Aventador z zewnątrz. By udowodnić sobie, napisał notatkę, „Moohwal. Bentley Diamond Flying Spur. Czy jest on wystarczająco dobry, Miracle?”.

Dodał również: „Jesteśmy zarówno użytkownikami, jak i ludźmi, tak jak wy wszyscy. Jeśli byłbyś dręczony, nie poczułbyś się dziwnie, zalogował i nawet zaczął przeklinać? Robisz to samo, nieprawdaż? Nie jesteśmy tacy źli, że musimy być przeklętymi przez Ciebie. Nie możesz pomyśleć, że swoim działaniem sprawiasz, że właśnie się takimi stajemy?”

Skąd fani wiedzą, że to Junsu? Cóż, bo jest podobno w Korei jest tylko jeden niebieski Lamborghini Aventador, i należy do nikogo innego jak Junsu! Jednakże nie tylko dzięki temu, niektóre z wymienionych modeli samochodów, faktycznie były niegdyś własnością Junsu, natomiast podobno fani rozpoznali nawet jego charakter pisma.

Czy sądzie, że to naprawdę mógł być Junsu?

Uwaga:
– Agencja C-Jes wyjaśniła: „Kim Junsu nie mógł mieć dostępu do gry w ciągu ostatnich dwóch dni z powodu swojego napiętego harmonogramu. Nawet jeśli prawdą jest to, że posiada identyfikator użytkownika [w owej grze], nie jest to związane z ową sprawą”.
– Wydaje się, że będą to nigdy niekończące spekulacje, ponieważ XL Games (wynalazca ArcheAge) stwierdził, że „Nie możemy ujawniać danych osobowych naszych abonentów, ani podawać ich prywatnych informacji do wiadomości publicznej” (Dailygame.co.kr) .

Dzięki: Allkpop
Tłumaczenie polskie: JYJPolska
Za pośrednictwem: JYJ3

Reklamy

12 comments on “[Tłum] 310513 Czy członek zespołu JYJ – Kim Junsu, miał spięcie z innym graczem ‘ArcheAge’?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s