[Tłum] 110313 Jakie warunki należy spełnić, by stać się japońskim partnerem JYJ?


110313 JYJ

JYJ, którzy są w trakcie wznawiania swojej działalności na terenie Japonii wraz z ich przyszłym występem na koncercie w Tokyo Dome, zaplanowanym na początek kwietnia, przedstawiają określone warunki wobec swojego nowego japońskiego partnera.

“Japońskie agencje muzyczne stale składają propozycje JYJ, odkąd ich proces z AVEX dobiegł końca. Są to sugestie kontraktów o wartości multibillion-won” – wyjaśnia sztab JYJ.

Zespół wygrał w styczniu proces sądowy ze swoją dawną japońską agencją muzyczną AVEX. Sąd Rejowy w Tokyo nakazał firmie AVEX wypłacić agencji C-Jes, JYJ oraz prezesowi Baeko, około 660 milionów yenów odszkodowania (w przybliżeniu około 7.8 bilionów won) oraz zakazał agencji ingerowania w dalszą działalność zespołu i C-Jes. Odkąd działalność JYJ może się swobodnie rozwijać, grupa stała się pożądana przez japońskie wytwórnie.

Sztab JYJ jasno określił warunki, jakie powinna spełniać nowa agencja zespołu, stacjonująca na terenie Japonii. “Najważniejszą rzeczą jaką rozważamy jest zaufanie. Raz już musieliśmy borykać się z jednostronnym wypowiedzeniem kontraktu, dlatego tak bardzo ważne dla grupy jest posiadanie agencji, której mogliby ufać w pełni, przez długi, długi czas. Co więcej wymagana jest znajomość struktury japońskiego przemysłu rozrywkowego, jak i jego jego skali oraz wiarygodności dochodzących informacji przez agencję, które są także bardzo ważne, ponieważ nie do przyjęcia jest ignoranckie podejście agencji do struktury przemysłu, a co za tym idzie, brak jego znajomości” – dodaje sztab.

Jeżeli chcesz zostać partnerem biznesowym JYJ, musisz również zrozumieć ich sposób działalności, to bardzo ważne. “JYJ skoncentrowani są na wysokiej jakości treściach, a nie na schematycznym promowaniu się, w celu pozyskania większej rzeszy zainteresowanych (w przeciwieństwie do wschodzących artystów). Potrzebujemy partnera, który potrafi wspierać ten typ działalności. W szczególności, wymaganą rzeczą jest zagwarantowanie JYJ całkowitej swobody w podejmowaniu decyzji” – wyjaśnia sztab.

Sztab wyjaśnia także, jak wielką rolę będzie odgrywać silna wola partnera biznesowego w pokonywaniu przeszkód. Ponieważ AVEX przygotowuje odwołanie, grupa poszukuje partnera, który będzie umiał utrzymać brzemię wstąpienia na drogę sądową. C-Jes dodaje ponadto „Jako, że nasza działalność w Japonii, nie jest jeszcze całkowicie wolna, musimy być przygotowani na wszelkie ewentualności razem”.

Na koniec, C-Jes wyjaśnił – JYJ bardzo troszczą się o swoją działalność nie tylko na terenie Korei, ale i także Japonii. Grupa nie chce rozwijać się oraz działać bezmyślnie, by osiągnąć zysk. Wszyscy członkowie pragną rozwijać swoje talenty, występować w musicalach i dramach oraz rozwijać indywidualne kariery muzyczne, zatem ilość zagwarantowanych kontraktów jest także bardzo ważnym czynnikiem. Z drugiej strony agencja powstrzymała się od szczegółowych informacji odnośnie kontraktów oraz innych rzeczy.

Oczekuje się, że JYJ rozstrzygnie wybór swojej nowej agencji w czasie koncertu, w Tokyo Dome, zaplanowanego od 2 Kwietnia do 4 Kwietnia.

Źródło: Nate
Dzięki + Pośrednie tłumaczenie: Dedicatee WordPress
Za pośrednictwem: JYJ3
Polskie tłumaczenie: JYJ Polska

15 comments on “[Tłum] 110313 Jakie warunki należy spełnić, by stać się japońskim partnerem JYJ?

  1. kto to będzie…… czy znajdzie się ktoś, kto będzie chciał podpisać umowę z JYJ widząc takie wymagania, bo są one dość duże jeżeli chodzi o wolność i to jak bardzo samo JYJ chce brać udział w decydowaniu o wszystkim :/

  2. Przede wszystkim, oni nie chcą podpisywać kontraktu na wyłączność i nie są debiutującymi artystami. Podoba mi się, że jasno określili do czego dążą i że nie zależy im na chłamie, a na porządnie wykonanej pracy, która będzie miała jakieś znaczenie. Myślę, że te ich wysokie wymagania wcale nie są przesadzone. Teraz to już nie polega na tym, żeby zgodzić się na wszystko, byle przyjęła ich jakaś agencja, teraz to oni stawiają warunki i oni sobie wybierają agencję. I tu wychodzi tak naprawdę, co zyskali dzięki temu pozwowi. Teraz o nich się agencję starają, a nie odwrotnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s