[Tłum] 310112 Możliwe starcie K-popowych agencji-tytanów


Odwołanie filmu dokumentalnego JYJ prowadzi do podejrzeń co do ingerencji SM Entertainment

Emisja kinowa „The Day”, filmu dokumentalnego o życiu codziennym K-popowej grupy JYJ, została w poniedziałek anulowana, wywołując pytania o prawdziwy powód tego odwołania. Agencja menedżerska JYJ, C-JeS Entertainment, powiedziała: „The Day miało być wyświetlane od 9 lutego w ponad 20 kinach CGV. Podpisano odpowiednie umowy. Jednakże 20 stycznia, dzień po wstępnym ogłoszeniu filmu, CGV jednostronnie zawiadomiło nas o anulacji.” C-JeS Entertainment stwierdziło również: „27 stycznia złożyliśmy skargę do Fair Trade Commission i Anti-Corruption and Civil Rights Commission. Co więcej, przygotowujemy się do wszczęcia procesu.”

Wstępnie, „The Day” miało być emitowane w telewizji kablowej QTV, ale ten plan również został nagle anulowany na kilka dni przez emisją. W odpowiedzi, w kinach miała zostać pokazana filmowa wersja, ale to się również nie udało.

CGV jest partnerem CJ E&M, które prowadzi kanał Mnet. W wyniku tego, wśród fanów pojawiły się podejrzenia, że firmy te mogą brać pod uwagę SM Entertainment, byłą agencję członków JYJ.

W odpowiedzi, CGV tłumaczyło: „Zewnętrzne naciski ze strony SM Entertainment to nonsens”. Dodali: „Pojawiło się wiele problemów wewnętrznych, takich jak brak przeglądu (red. lub wyświetlania, emisji) wewnętrznego, więc podjęliśmy decyzję o odwołaniu emisji.”

(Autor Surh Jung-min, Korespondent muzyczny; Tłumaczenie Kim Joon-ki, Stażysta)

Źródło: the Hankyoreh
Polskie tłumaczenie: JYJ Polska
Za pośrednictwem: JYJ3

One comment on “[Tłum] 310112 Możliwe starcie K-popowych agencji-tytanów

  1. Jasne, a ja wierzę w ich tłumaczenie tak samo jak w garbate aniołki.. ale mam nadzieję, że im głośniej będzie o tej sprawie, to tym szybciej się to piekło zakończy^^

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s